چگونه کلییر می‌تواند مدت بیش‌تری از شوره‌ی سر جلوگیری کند؟

تکنولوژی

چگونه کلییر می‌تواند مدت بیش‌تری از شوره‌ی سر جلوگیری کند؟

با آگاهی از اهمیت فوق‌العاده‌ی لایه‌ی محافظ، چالش بعدی ما یافتن راهی واقعی و عملی برای جلوگیری از بازگشت شوره بود. به همین دلیل تحقیقات‌مان را برای ابداع یک محصول مراقبتی متفاوت برای تقویت لایه‌ی محافظ آغاز کردیم؛ محصولی که در آن علاوه بر مواد مغذی تاثیر‌گذار، از پرقدرت‌ترین مواد فعال مراقبت‌کننده از پوست سر* نیز استفاده شده باشد.

به علاوه با دانستن این نکته که پوست سر آقایان استعداد بیشتری در ابتلا به شوره دارد، کلییر با اضافه کردن کلیمبازول، تغییراتی در فرمول محصولات تخصصی آقایان ایجاد کرده است. تولید این ماده‌ی فعال، در انحصار شرکت یونیلیور قرار دارد و علاوه بر متوقف کردن عامل ایجاد شوره، تولید پروتیین‌ها** را نیز افزایش می‌دهد و منجر به تقویت سلول‌های لایه‌ی محافظ و پوست سر می‌شود.

حاصل این تلاش، ابداع فناوری جدید کلییر به‌نام نوتریوم ۱۰ است. فرمول این محصول با ترکیبی منحصربه‌فرد از ۱۰ ماده‌ی مغذی، پوست سر را به شکلی عمیق تغذیه، و از آن به‌طرز چشمگیری مراقبت می‌کند. از نظر بالینی هم ثابت شده که این فرمول با احیای فعال لیپیدهای پوست، قدرت محافظت طبیعی پوست سر را برای جلوگیری از بازگشت شوره افزایش می‌دهد.

*در میان محصولات کلییر
**در لایه‌های خارجی پوست، بر اساس تست آزمایشگاهی