بهترین روش‌های مراقبت از پوست و موی سر چیست

؟مراقبت از پوست سر

  پوست سرتان را تمیز نگه دارید

اولین و مهم‌ترین قدم در مراقبت از پوست سر، شست‌وشوی مرتب و تمیز نگه داشتن آن است. شست‌وشو نه تنها پوست سرتان را تمیز می‌کند، بلکه منافذ سطح پوست سر را نیز پاک می‌کند. شما باید از شامپویی مغذی مانند کلییر حاوی نوتریوم ۱۰ استفاده کنید که لایه‌ی محافظ طبیعی پوست سرتان را فعال می‌کند.

  پوست سر هم مثل سایر بخش‌های پوست است

پوست سر ضعیف‌ترین بخش پوست بدن ماست. پوست سرتان را در تماس با آب و هوای سخت و خشن و مواد شیمیایی مانند کلر قرار ندهید، چرا که موجب ناراحتی پوست سر و موهای شما می‌شود. از شامپو ضدشوره‌ی کلییر برای موهای معمولی استفاده کنید که با ترکیبی از ۱۰ ماده‌ی مغذی، پوست سر شما را عمیقا مرطوب و سالم نگه می‌دارد و موهای‌تان را از ریشه تا نوک زیبا و درخشان می‌کند.

  نوع پوست سر شما چیست؟

مثل سایر بخش‌های پوست بدن، پوست سر هم به سه دسته‌ی کلی تقسیم می‌شود: معمولی، چرب و خشک. برای این که از پوست سرتان مراقبت کنید، باید بدانید که از کدام نوع است و به چه مراقبت‌های خاصی نیاز دارد. همین حالا در چالش مبارزه با شوره‌ی سر شرکت کنید تا در این باره بیشتر بدانید.

 پوست سر شما نیز ممکن است حساس شود

وقتی پوست سر شما رطوبت زیادی از دست بدهد، منافذ آن در معرض ورود مواد مضر قرار می‌گیرند. این مساله موجب حساسیت پوست سر شده و سبب ایجاد خارش، سوزش و شوره می‌شود. پوست سرتان را حتما با شامپو ضدشوره‌ی کلییر برای موهای معمولی که حاوی عصاره‌های گیاهی و مواد مرطوب‌کننده‌ی ضروری است، به‌خوبی آب‌رسانی کنید.