بهترین رژیم غذایی برای سلامتی پوست و موی سر چیست؟

مراقبت از پوست سر

 پوست سر زنان مانند پوست سر مردان نیست

شاید همیشه حدس می‌زدید که این موضوع حقیقت داشته باشد اما اکنون از نظر علمی به اثبات رسیده است که پوست سر مردان چرب‌تر از زنان است، پس برای شست‌و‌شوی سرتان از شامپوهای کلییر بانوان استفاده کنید که فرمول آن اختصاصا برای پوست سر زنان طراحی شده است. مردان خانه هم می‌توانند از کلییر آقایان که به‌دقت برای پوست سر مردان مهندسی شده استفاده کنند.

  موها به‌سرعت رشد می‌کنند

عد از مغز استخوان، موهای پوست سر سالم، سریع‌ترین روند رشد را در میان بافت‌های بدن دارند و حدود ۱۴ سانتی‌متر در سال رشد می‌کنند. با استفاده از کلییر می‌توانید اطمینان داشته باشید که لایه‌ی محافظ طبیعی پوست سر شما فعال و موهای شما در برابر شوره‌ی سر ایمن است.

  هر تار مو داستانی دارد

سلامت هر تار مو رابطه‌ای مستقیم با پوست سر افراد دارد و می‌تواند نشان دهنده رژیم غذایی آن‌ها باشد. پس همیشه رژیم غذایی خود را متعادل نگه دارید و از سبزیجات کافی، میوه‌های تازه و منابع پروتئینی استفاده کنید.

  موهای زیبا تنها از پوست سر سالم رشد می‌کنند

پوست سر شما نیازمند تغذیه‌ی مناسب است. برای داشتن موهایی زیبا و قوی، می‌توانید از شامپو ضدشوره‌ی کلییر برای موهای معمولی استفاده کنید که با برخورداری از ۱۰ ماده‌ی مغذی و آب‌رسانی عمیق، پوست سرتان را سالم و موهای‌تان از ریشه تا نوک زیبا نگاه می‌دارد.