چطور خیلی سریع از شر شوره‌ی خلاص شویم ؟

رهایی از شوره‌ی با مرطوب کردن پوست سر

۱- استفاده از پودر بچه

استفاده از پودر بچه به جدا کردن دانه‌های شوره از موی‌تان با کمک شانه یا برس به کار می‌آید. در اتاقی روشن و با کمک آینه، به‌دقت نقاطی از پوست سرتان را که شوره زده‌اند پیدا کنید. وقتی نقاط دردسر را پیدا کردید، کمی شامپوی خشک یا پودر بچه روی آن بپاشید و با شانه یا برس آن‌ها را از موی سر جدا کنید. حتما بعد از هر بار شانه زدن، شانه یا برس‌تان را به‌خوبی آب بکشید تا شوره را به سایر نقاط سرتان منتقل نکنید.

 

۲- مرطوب کردن سریع پوست سر

 

۳- همراه داشتن یک رول پرزگیر

دفعه‌ی بعد که از خانه بیرون می‌روید با خودتان یک رول (غلتک) پرزگیر بردارید. این رول‌ها راهی سریع برای پاک کردن شوره‌اند و به‌راحتی در کیف‌تان جا می‌شوند. هر زمان که دانه‌های شوره را روی لباس‌تان دیدید، به دست‌شویی بروید و با رول پرزگیر، دانه‌های شوره را از روی پارچه بردارید.

هر چند این شیوه‌ها مفیدند، ولی راه حل‌هایی موقت به شمار می‌آیند که به‌جای درمان شوره، نشانه‌های آن را پنهان می‌کنند. اگر گرفتار شوره هستید یک راه حل همیشگی برای آن می‌خواهید، استفاده‌ی منظم از یک شامپوی ضدشوره ضروری است. شامپوهای ضدشوره‌ی کلییر نشانه‌های ظاهری شوره را برطرف می‌کنند، مواد مغذی و مورد نیاز پوست و مو را به آن‌ها می‌رسانند و پوست سر را به‌خوبی تمیز و از شوره پاک می‌کنند. این شامپو نه تنها باعث طراوت و زیبایی پوست سر و موی‌تان می‌شود، بلکه اعتماد به نفس‌تان را به شما باز می‌گرداند و به شما حس جذاب بودن می‌بخشد.

</pروغن‌های>