چگونه شوره را کم کنیم

بهترین شامپوهای ضدشوره

یکی از مهم‌ترین گام‌ها در مراقبت از مو، توجه داشتن به محصولاتی است که از آن‌ها استفاده می‌کنید. هیچ کس دوست ندارد از محصولی که می‌تواند به پوست سر زیان برساند استفاده کند، به همین دلیل، بسیار مهم است که بهترین شامپوی ضدشوره‌ی متناسب با پوست خود را انتخاب کنید.
متاسفانه این باور غلط جود دارد که شامپوهای ضدشوره برای مو مضر هستند. در حالی که شامپوی تخصصی ضدشوره یکی از معدود درمان‌هایی است که شما را از شر شوره خلاص می‌کند و مانع بازگشت آن می‌شود. خوش‌بختانه کلییر طیف گسترده‌ای از شامپوهای ضدشوره دارد که پوست و موی سرتان را پاکیزه و شاداب می‌کنند و در زیبایی‌تان تاثیر به‌سزایی دارند. سه شامپوی ضدشوره که برای موهای‌تان مفیدند:

 

۱- CLEAR Soft and Shiny Shampoo

CLEAR Soft and Shiny Shampoo یک نمونه‌ی فوق‌العاده از شامپوهای ضدشوره است که بدون این که از زیبایی طبیعی موهای‌تان غافل شود، پوست سر را درمان می‌کند. این شامپو هم نشانه‌های ظاهری شوره را برطرف می‌کند و هم نرمی و درخشندگی بیش‌تری به موهای‌تان می‌بخشد، به‌طوری که موهای شما تا پنج برابر نرم‌تر از حالت اولیه‌شان خواهند شد.

 

۲- CLEAR Hair Fall Defense

CLEAR Hair Fall Defense ویژه‌ی موهای ضعیف و شکننده ساخته شده است. مصرف پیوسته‌ی این شامپو باعث می‌شود که فناوری انحصاری سیلکون موجود در آن، موهای‌تان را از ریشه تا نوک مو ترمیم کند و افزون بر این، موها را قوی‌تر کرده و احتمال آسیب‌دیدگی آن را کاهش می‌دهد. برای بانوان شامپو CLEAR Anti-Hairfall توصیه می شود.

 

۳- CLEAR Herbal Fusion

Herbal Fusion برای مصرف مداوم فوق‌العاده است. این شامپو شما را از شر شوره خلاص می‌کند و علاوه بر آن، به‌خاطر داشتن عصاره‌ی گیاهان طبیعی، بدون این که باعث خشکی موها شود با فراهم کردن مواد مغذی برای پوست سر، سیستم دفاعی آن را تقویت می‌کند. این شامپو کاری می‌کند که موهای‌تان نرم، محکم و بدون گره شود. چه انتظار بیش‌تری از یک شامپوی ضدشوره دارید؟
داشتن پوست سر سالم برای زیبایی موها ضروری است و شامپوی ضدشوره‌ی تخصصی و مناسب از لازمه‌های برنامه‌ی رسیدگی به مو است. اگر می‌خواهید از شر شوره خلاص شوید و هم‌زمان ظاهری آراسته داشته باشید از یکی از شامپوهای ضدشوره‌ی کلییر استفاده کنید.